Log in

Hala sportowa BILCZA

Hala sportowa "Bilcza" znajduje się w Bilczy, przy ulicy Szkolnej 1.

Kubatura hali wynosi 30 950m3, a jej powierzchnia użytkowa ma blisko 3 000m2. Budynek hali w kształcie prostokąta jest przykryty dachem o układzie łukowym. Obiekt jest nie tylko piękny i elegancki, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalny. Hala posiada pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, halowej piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Trybuny stałe pomieszczą 446 widzów. Dodatkowo na ruchomych trybunach może zasiąść 500 osób, a na dostawianych krzesłach kolejne 500. Poza główną płytą sportową z trybunami, w budynku hali znajduje się sala do aerobiku, sauna, gabinet masażu, a także zaplecze sanitarne. Czynna jest również mała gastronomia „Bila Cafe", która oferuje smaczne domowe obiady, przekąski oraz wyśmienite desery i kawę. Na terenie kawiarni można również zagrać w bilard.

Hala otwarta jest w godzinach od 7.00 do 23.00 przez 7 dni w tygodniu.

W godzinach dopołudniowych odbywają się lekcje wychowania fizycznego oraz zawody szkolne. Popołudniami nowoczesna hala jako kompleks sportowo – rekreacyjny jest do dyspozycji wszystkich mieszkańców Gminy Morawica i okolic. Kompleks posiada parking i dogodny dojazd.

Podkreślić należy doskonałe właściwości akustyczne hali „BILCZA". Umożliwiają one wykorzystanie obiektu do zorganizowania koncertów lub innych imprez artystycznych. Hala sportowa w Bilczy jest najnowocześniejszym obiektem tego rodzaju w Gminie Morawica i jednym z nielicznie tak dobrze wyposażonych w województwie świętokrzyskim.


Słowa kluczowe: Hala sportowa
Adres:

Bilcza, ul. Szkolna 1
26-026 Morawica

Dane kontaktowe:

Telefon: 41 343 32 62
Email: hala@koralmorawica.pl
Strona internetowa:

Located in: